Kategori: Odamızdan Haberler - Toplam kayıt: 863

 MM PACKACİNG VE SÜPERPAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş TÜRKİYE YETKİLİLERİ´NDEN BAŞKAN TOKTAY´A ZİYARET

19.9.2017

 
MM Packacing ve Süperpak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş Türkiye CEO'su Aydın TÜRE ve Şirketin Avusturya, Polonya, Romanya ve Türkiye den sorumlu müdürü Hannes SCHEİCH, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY'I makamında ziyaret etti.
 

 KARAMAN TSO´ DA AKREDİTASYON DENETİMİ GERÇEKLEŞİYOR...

18.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Hebebci ve Nuri Eren'in katılımları ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği çerçevesinde Akreditasyon denetimi düzenleniyor.
 

 KARAMAN TSO´DAN 19 EYLÜL GAZİLERİ ANMA GÜNÜ MESAJI

18.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin ebedi başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e "mareşal" rütbesi ve "gazi" unvanının verilişinin 96’ıncı yıl dönümünde, vatanın bölünmez bütünlüğü, devletin bekası ve milletin birliği uğruna canlarını ortaya koyan, şehitliğe niyet eden ve gazilik rütbesine yükselen kahramanları şükran ve minnetle andıklarını bildirdiler.
 

 KARAMAN TSO´ DAN AHİLİK HAFTASI KUTLAMA MESAJI

15.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, yayınlamış oldukları Ahilik haftası kutlama mesajında;
 

 KTSO´DAN ODA ÜYELERİNE BİR YENİLİK DAHA !...

13.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay ve Özel Karaman Hastanesi yetkilisi Mehmet Polat ile yapmış oldukları istişareler neticesinde protokol anlaşması imzalayarak, Özel Karaman Hastanesi'nden hizmet talebinde bulunan Kurum üyelerine ve 1. derece yakınlarına %35 indirim uygulanacağını bildirdiler.
 

 KARAMAN TSO´DAN KARAMAN AK PARTİ İL BAŞKANLIĞI´NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

12.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Mutlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Hebebci, Nuri Eren ve Yaşar Yavuz ile birlikte Karaman Ak Parti İl Başkanı Mehmet Er'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 

 KARAMAN TSO´DAN KARAMAN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ´NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

12.9.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı M.Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Mutlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Hebebci, Nuri Eren ve Yaşar Yavuz ile birlikte Karaman il Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 

 BAŞKANLAR´IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

25.8.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
 

 BAŞKANLAR´DAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

25.8.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
 

 GİRİŞİMCİLİK VE YENİLİK İHTİYAÇ ANALİZİ PROJESİ” BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ

24.8.2017

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası meclis toplantı salonunda, T.C. Kalkınma Bakanlığı KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından “Girişimcilik ve Yenilik İhtiyaç Analizi Projesi” konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi.