Kategori: Odamızdan Haberler - Toplam kayıt: 1495

 BASIN İLAN KURUMU KONYA ŞUBESİ KTSO ZİYARETİ

27.1.2021

 
Basın İlan Kurumu Konya Şube Müdürü Ümit Mert ve Basın İlan Kurumu Memuru M.Akif Bircan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN’ı makamında ziyaret ettiler.
 

 IPARD KIRSAL KALKINMA DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DUYURUSU

20.1.2021

 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu işbirliğinde TKDK Başkanı Dr. Muhammed Adak'ın katılımı ile gerçekleştirilecek olan seminerde proje başına %40 ile %70 destek oranı bulunan 125 Milyon Avro bütçeli IPARD II 10. Başvuru Çağrısı anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.Tüm üyelerimize katılım ücretsizdir.
 

 2021 YILI ÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

19.1.2021

 
3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu kapsamına giren ölçü ve ölçü aletlerinin belirli sürelerde periyodik muayeneye tabi tutulması zorunlu olup, damga süreleri dolmuş ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması için ölçü ve ölçü aletleri sahiplerince beyanname verme süresi 01 Mart 2021 Pazartesi günü mesai bitiminde sona erecektir.
 

 “BUGÜNÜN KÜÇÜK PARMAKLARI YARIN TÜRKİYENİN GELECEĞİNE İMZA ATACAKLAR”

13.1.2021

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan tarafından, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin desteği ile, uzaktan eğitim sürecinde ihtiyaç sahibi öğrencilerin kullanımına sunmak üzere klavyeli, tablet bilgisayarların teslimlerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi.
 

 “BASIN ÇALIŞANLARI HALKIN SESİDİR”

8.1.2021

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan Alkan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, “Basın Çalışanlarının Halkın Sesi” olarak nitelendirdiler.
 

 KARAMAN TSO´DA 3. KEZ EMLAK DANIŞMANI MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ SINAVI YAPILDI

6.1.2021

 
Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye-5 Mesleki Yeterlilik Belgesi Yazılı ve Uygulamalı Sınavları Odamızın organizasyonu ile MEYBEM A.Ş. tarafından Covid-19 tedbirleri kapsamında Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapıldı.
 

 TOBB - HALK BANKASI TEDARİK ZİNCİRİ FİNANSMAN PROGRAM LANSMANI

5.1.2021

 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Halk Bankası A.Ş. işbirliği ile 05.01.2021 tarihinde işbirliği protokolü kapsamında ticari mal alım-satımlarında kolay finansman imkânı sağlamak, büyük bir tedarik zinciri kurmak amacıyla “Tedarik Zinciri Finansman Program Lansmanı” projesi hayata geçirilmiştir.
 

 “TÜM DÜNYADA SAĞLIK, HUZUR, BARIŞ VE REFAH HAKİM OLSUN”

31.12.2020

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK ve Yönetim Kurulu Başkanı M.Gökhan ALKAN yeni yıl dolayısıyla yayınladıkları mesajda; “2021 yılının Tüm Dünyada, Sağlık, Huzur, Barış ve Refahın hakim olduğu bir yıl diliyoruz.” dediler.
 

 KARAMAN İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU 142 NOLU KARAR

31.12.2020

 
Karaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Mehmet Alpaslan IŞIK Başkanlığında, aşağıda isim ve imzaları bulunan üyelerin katılımı ile Valilik toplantı salonunda toplanmış olup, İlimizde; 31 Aralık 2020 Perşembe günü saat 21.00’den başlayarak, 1 Ocak Cuma, 2 Ocak Cumartesi, 3 Ocak Pazar günlerinin tamamını kapsayacak ve 4 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 05.00’de tamamlanacak şekilde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağından aşağıda belirtilen kararın alınması uygun görülmüştür.
 

 KARAMAN İL HIFZISSIHHA KURULU´NUN 140 VE 141 SAYILI KARARLARI

25.12.2020

 
Karaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Mehmet Alpaslan IŞIK Başkanlığında, üyelerin katılımı ile Valilik toplantı salonunda toplanmıştır.