Kategori: Odamızdan Haberler - Toplam kayıt: 1548

 KARAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

7.5.2021

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan “Anneler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
 

 KTSO’DAN KADİR GECESİ KUTLAMA MESAJI

7.5.2021

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak; Bin aydan daha hayırlı olarak bilinen Kadir Gecesi’nin tüm insanlar için esenlik ve rahmet zamanı olduğunu söylediler.
 

 KARAMAN VALİLİĞİ İL UMUMİ HIFZISIHHA KURULU 41 NOLU KARARI

5.5.2021

 
Karaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Mehmet Alpaslan IŞIK Başkanlığında, kurul üyelerinin katılımı ile toplanmış olup, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünün 04.05.2021 tarihli ve 7873 sayılı Genelgesi uyarınca aşağıda belirtilen kararların alınması uygun görülmüştür.
 

 KARAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLARINDAN 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

30.4.2021

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak, emek ve alın terleriyle gece gündüz çalışan tüm işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladılar.
 

 İÇİŞLERİ BAKANLIĞI YENİ GÖREV BELGESİ DÜZENLENMESİ GENELGESİNE GÖRE ÜYELERİMİZ YALNIZCA E-DEVLET ÜZERİNDEN GÖREVLENDİRME BELGESİNE BAŞVURU YAPABİLECEKLERDİR

29.4.2021

 
İçişleri Bakanlığı Yeni Görev Belgesi Düzenlenmesi Genelgesine Göre Üyelerimiz Yalnızca E-Devlet Üzerinden Görevlendirme Belgesine Başvuru Yapabileceklerdir
 

 T.C İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYINLANAN TAM KAPANMA TEDBİRLERİ

27.4.2021

 
T.C İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan tam kapanma tedbirleri
 

 KOSGEB AR-GE, ÜR-GE VE İNOVASYON DESTEK PROGRAMI BİLGİLENDİRME SEMİNERİ DUYURUSU

26.4.2021

 
“Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı " Semineri gerçekleştirilecek
 

 OSBÜK - TOBB UYUM İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZA TÖRENİ

26.4.2021

 
TOBB UYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu arasında işbirliği protokolü imzalanacak.
 

 KTSO’DAN “23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI

22.4.2021

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet ÇELİK ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN Türkiye Büyük Millet Meclisinin 101'inci kuruluş yıl dönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
 

 KARAMAN İL UMUMİ HIFZISSIHHA KURULU´NUN 15.04.2021 TARİHLİ VE 31 NUMARALI KARARI

15.4.2021

 
Karaman İl Hıfzıssıhha Kurulu Vali Mehmet Alpaslan IŞIK Başkanlığında, toplanmış olup, aşağıda belirtilen kararın alınması uygun görülmüştür.