Kategori: Odamızdan Haberler - Toplam kayıt: 1775

 BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ KARAMAN İL BAŞKANLIĞI’NDAN ODAMIZA ZİYARET

31.1.2023

 
Büyük Birlik Partisi Karaman İl Başkanı Mesut Soyfidan ve beraberindeki heyet Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ettiler.
 

 SABAH GAZETESİ YAZARI YAVUZ DONAT ODAMIZI ZİYARET ETTİ

31.1.2023

 
Türkiye’yi karış karış gezen ve ülkenin nabzını köşesinde değerlendiren Sabah Gazetesi Köşe Yazarı Yavuz Donat ve Sabah Gazetesi Editörü Yaşar Önel Karaman programı çerçevesinde Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.
 

 MÜSİAD’DAN KARAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARET

31.1.2023

 
Müstakil Sanayici İş adamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Musa Akgül ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi ziyaret ettiler.
 

 BAŞKANLARDAN REGAİP KANDİLİ MESAJI

26.1.2023

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
 

 2023 YILI FİNANSMAN DESTEĞİ PROGRAMI KAPSAMINDA MEVKA GENEL SEKRETERİ’NDEN ODAMIZA ZİYARET

25.1.2023

 
2023 Yılı MEVKA Finansman Desteği Programı kapsamında İlimizde 25 Ocak 2023 Çarşamba günü saat:14:00 de Karaman OSB Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak bilgilendirme toplantısı öncesinde Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İhsan Bostancı Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan’ı makamında ziyaret etti.
 

 GÜNEY KARİYER FUARI’NA (GÜNKAF) DAVETLİSİNİZ

20.1.2023

 
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kariyer Merkezi Yöneticileri Dr. Öğretim Üyesi Ozan Korkmaz ve Yunus Emre Büyükbasmacı 27-28 Şubat 2023 tarihlerinde Mimar Sinan Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Güney Kariyer Fuarı kapsamında Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan’ı makamında ziyaret ederek bilgiler verdiler.
 

 ÖLÇÜ VE TARTI ALETLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

13.1.2023

 
3516 Sayılı Ölçüler ve Ayar Kanunu kapsamına giren ölçü ve ölçü aletlerinin belirli sürelerde periyodik muayeneye tabi tutulması zorunlu olup, damga süreleri dolmuş ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması için ölçü ve ölçü aletleri sahiplerince beyanname verme süresi 28 Şubat 2023 Salı günü mesai bitiminde sona erecektir.
 

 BAŞKANLAR´DAN "10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ" KUTLAMA MESAJI

10.1.2023

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
 

 KARAMAN TÜRKSAT İL MÜDÜRܒNDEN KTSO BAŞKANI MUSTAFA GÖKHAN ALKAN’A ZİYARET

3.1.2023

 
Karaman Türksat İl Müdürü Fatih Mormenekşe Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 

 MEVKA’DAN FİNANSMAN DESTEĞİ PROGRAMI İLANI

3.1.2023

 
MEVKA 2023 yılı için “İmalat Sanayinde Üretimin ve Genç İstihdamının Artırılması Finansman Desteği Programı” için proje teklif çağrısı ilan etmiştir. Program kapsamında toplam 50 milyon TL tutarında Finansman Desteği ile yaklaşık 250 milyon TL tutarında proje faaliyetleri harekete geçirilecektir.