Kategori: Odamızdan Haberler - Toplam kayıt: 1676

 KADIN GİRİŞİMCİLER KÖYLERDE ÜRETEN KADINLARLA BULUŞTU

24.5.2022

 
TOBB Karaman İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ahsen Toktay ve Kurul Üyeleri Karaman Pınarbaşı köyündeki kadın üreticileri ziyaret ederek incelemelerde bulundular.
 

 KARAMAN TİCARET VE SANAYİ ODASI’NDAN VALİ TUNCAY AKKOYUN’A ZİYARET

24.5.2022

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Karaman Valisi Tuncay Akkoyun’u makamında ziyaret etti.
 

 KTSO BAŞKANLARINDAN SİGORTA HAFTASI KUTLAMA MESAJI

23.5.2022

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, “Sigortacılık Haftası” dolayısıyla mesaj yayınladılar.
 

 BAŞKANLAR´DAN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

18.5.2022

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.
 

 SGK İL MÜDÜRÜ SERDAR FINDIK´TAN KTSO’YA ZİYARET

17.5.2022

 
Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları kapsamında, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar FINDIK, İl Müdür Yardımcısı Yahya Kocaoğlu Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan ALKAN’ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ziyaret ettiler.
 

 TEMA VAKFI KARAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ’NDEN ODAMIZA ZİYARET

17.5.2022

 
TEMA Vakfı Karaman İl Temsilcisi Halil Başkalkan ve beraberindeki TEMA Heyeti Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi ziyaret ettiler.
 

 KTSO’DAN DEFTERDAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

17.5.2022

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Karaman Defterdarlığı görevine atanan Defterdar Yüksel Ertekin’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
 

 EN GÜZEL VİTRİN YARIŞMASI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

13.5.2022

 
745. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Etkinlikleri kapsamında Karaman Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “En Güzel Vitrin Yarışması” Ödül Töreni Çeşmeli Kilise’de düzenlendi.
 

 BAŞKANLAR´DAN TÜRK DİL BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

13.5.2022

 
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, 1277’de Karamanoğlu Mehmet Bey’in fermanıyla Anadolu’da ilk kez devlet dili olarak kabul edilmesinin 745. yıldönümünü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
 

 KTSO’DAN “EN GÜZEL VİTRİN YARIŞMASI”

9.5.2022

 
745. Türk Dil Bayramı Etkinlikleri kapsamında Odamız tarafından “En Güzel Vitrin Yarışması” düzenlenecektir. Yarışmaya tüm esnafımız davetli olup; başvurular Karaman Ticaret ve Odası’na yapılacaktır.